POZIV

na Godišnju skupštinu Hrvatskog društva za fizikalnu i rehabilitacijsku medicinu Hrvatskog liječničkog zbora

 

Poštovani,

 

Godišnja skupština održat će se u Lječilištu Istarske Toplice, dana 13.02.2010. u 12.00.

 

Za sudionike će iz Zagreba biti organiziran besplatni autobusni prijevoz s polaskom s Autobusnog kolodvora, TURISTIČKI PERONI (504 ili 505) u 7 sati ujutro, a povratak u Zagreb planiran je oko 20.00. Molim sve za prijevoz zainteresirane članove, da se jave tajniku dr. Saši Moslavcu (042 630 224 ili sasa.moslavac@vz.t-com.hr) najkasnije do 05.02.2010, kako bismo pravodobno organizirali autobus (u vremenu od 25-30.01.2010. molimo samo na e-mail). Kao i ranije u sličnim prilikama, prijevoz je osiguran za kolege s plaćenom članarinom za 2009. godinu.

 

Dnevni red:

1. Izvješće predsjednika HDFRM (izvjestitelj: Prof.dr.sc. Ivan Džidić)

2. Izvješće tajnika HDFRM (izvjestitelj: dr. Saša Moslavac)

3. Izvješće rizničara HDFRM (izvjestitelj: dr. Rossana Čizmić)

4. Razno

 

Nakon Skupštine slijede predavanja domaćina:

Dr. Aleksandra Nefat: Balneo terapija u Istarskim toplicama

Dr. Sandra Rusac – Kukić: Istarske toplice i zdravstveni turizam

 

Prisustvovanje predavanju biti će bodovano sukladno pravilniku Hrvatske liječničke komore.

 

Potom slijedi ručak, koji je osiguran ljubaznošću domaćina.

 

Pozivam Vas da i dalje aktivno participirate u radu Društva, te da ažurnom uplatom članarine za 2010. godinu osigurate članska prava i nakon 31.03.2010. Umirovljeni liječnici ne plaćaju članarinu. Ako je slučajno umirovljeniku stigla uplatnica, molimo da ju ne platite, jer je to radi greške u evidenciji, te da se javite tajniku. I ostale članove kod kojih ima promjena osobnih podataka molim da se jave tajniku dr. Saši Moslavcu. Molim Vas da o ovim našim aktivnostima u svojim sredinama obavijestite kolege koji žele biti naši članovi.

Vjerujem da smo zajedničkom aktivnošću u protekloj godini osigurali kvalitetan rad našeg Društva te ga unaprijedili u granicama mogućnosti, a nastavit ćemo i dalje, kako stručnim tako i strukovnim aktivnostima.

 

Srdačno Vas pozdravljam, uz doviđenja u Istarskim Toplicama,

 

Vaš Prof.dr.sc. Ivan Džidić